Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Wtorek 26 Wrzesień 2017 | Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Struktura Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Z życia Przedszkola
Z życia Szkoły
Historia
O Arkadym Fiedlerze
Ceremoniał
Dokumenty szkolne
Po lekcjach
Na sportowo
Biblioteka
Świetlica szkolna
Pedagog
Pracownicy ZSP
Szkoła Promująca Zdrowie
Innowacje pedagogiczne, projekty edukacyjne
Projekty unijne
eSzkoła Wielkopolska - Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan
"Ćwiczyć każdy może" - Ogólnopolska Akcja MEN organizowana w ramach Roku Szkoły w Ruchu
Zestaw podręczników w roku szkolnym 2017/2018
Dla rodziców
Plan lekcji, rozkład dzwonków
Losy absolwentów
Ubezpieczenie uczniów
Harmonogram dowozów i odwozów
Zamówienia publiczne
Rządowy Program BEZPIECZNA + 2016
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Harmonogram dowozów i odwozów
  


DOWOZY  PORANNE  DO  SZKOŁY  -  3  AUTOBUSY -

w  roku szkolnym 2017/2018

 

I  AUTOBUS -opiekun p. Iwona Andrzejewska

 

Godz. 7.20 - wyjazd spod szkoły

Godz. 7.22 - ul. Słoneczna

Godz. 7.25 - Słowiki (PKS)

Godz. 7.26 - Słowiki (pp. Natywo)

Godz. 7.29 - Kamionka (pp. Kwiecińscy)

Godz. 7.32 - Kamionka (pp. Walczak)

Godz. 7.33 - Kamionka (pp. Główczyńscy)

Godz. 7.34 - Kamionka (pp. Winkler)

Godz. 7.37 - Kamionka (pp. Siwińscy)

Godz. 7.43 - Nieborzyn (pp. Lewandowscy)

Godz. 7.55 - szkoła

 

II   AUTOBUS opiekun p. Katarzyna  Stachowiak

 

Kurs I

Godz. 7.15 –spod szkoły

Godz. 7.17 –Zberzyn(pp. Strzelczyk)

Godz. 7.20 –Zberzyn(pp. Kamińscy)

Godz. 7.22 –Wola Spławiecka(PKS)

Godz. 7.24 –Zberzynek(pp. Kanapa)

Godz. 7.26 –Zberzynek(Figura)

Godz. 7.30 –Nieborzyn(park)

Godz. 7.35 –szkoła

 

 Kurs II

Godz. 7.40 – Nieborzyn (pp. Kwiatkowscy)

Godz. 7.43 – Nieborzyn (pp. Ratajewscy)

Godz. 7.45 – Nieborzyn ( Sowa)

Godz. 7.48 – Nieborzyn( PKS)

Godz. 7.52 – Nieborzyn (pp. Służewscy)

Godz. 7.55 – szkoła

 

 III AUTOBUS   opiekun p. Agnieszka  Karnafel

 

Kurs I

Godz. 7.00 – Marszewo I

Godz. 7.01 – Marszewo II

Godz. 7.03 – Szubianka

Godz. 7.10 – szkoła

 

Kurs  II

godz. 7.13 – Budy

godz. 7.15  – Budy ( wiata)

godz. 7.22 -  Tręby Stare ( pp. Natywo)

godz. 7.23 – Adamowo ( p. Krawczyk)

godz. 7.25  – Adamowo ( pp. Hejna )

godz.7.27  -  Adamowo  (pp. Fordon )

godz. 7.28 – Anastazewo ( pp. Mrówczyńscy )

godz. 7.30 – Adamowo ( pp. Wolińscy )

godz. 7.33 – Słowiki ( pp. Domagalscy)

godz. 7.35 - Tręby  Nowe ( pp. Nowak )

godz.7.38 – szkoła

 

Kurs  III

godz. 7.42 – Budzisław Górny

godz. 7.44-  Budzisław Górny ( przy sali)

godz. 7.45 - Łazy ( pp. Laskowscy )

godz. 7.47 – Skupne ( wiata )

godz. 7.49  – Zberzyn (PKS)

godz. 7.51 – Zberzyn ( pp. Kaczmarek)

godz. 7.52 – Budzisław  Kośc. , ul. Kaliska

godz. 7.56 – szkoła 

 


  

ODWOZY  - GODZ. 13.05– codziennie–3 autobusy

w  roku szkolnym 2017/2018

 

I   AUTOBUS – opiekun p. Iwona Andrzejewska

 

Godz. 13.10 - wyjazd spod szkoły

Godz. 13.13 - Słowiki

Godz. 13.15 - Słowiki (PKS)

Godz. 13.18 - Słowiki (pp. Natywo)

Godz. 13.21 - Kamionka (pp. Kwiecińscy)

Godz. 13.23 - Kamionka (pp. Walczak)

Godz. 13.27 - Kamionka (pp. Główczyńscy)

Godz. 13.29 - Kamionka (pp. Winkler)

Godz. 13.31 Kamionka (pp. Siwińscy)

Godz. 13.36 - Nieborzyn (pp. Lewandowscy)

Godz. 13.37 - Nieborzyn Sowa

Godz. 13.42- Nieborzyn (pp. Ratajewscy)

Godz. 13.45- Nieborzyn (pp. Kwiatkowscy)

 

II  AUTOBUS  opiekun p. Katarzyna Stachowiak

 

Godz. 13.10 -spod szkoły

Godz. 13.13 -Budzisław Kość. (PKS)

Godz. 13.15 -Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 13.17 -Zberzyn (PKS)

Godz. 13.20 -Zberzyn (pp. Strzelczyk)

Godz. 13.23 -Zberzyn(pp. Kamińscy)

Godz. 13.27 -Wola Spławiecka(PKS)

Godz. 13.30 -Zberzynek(pp. Kanapa)

Godz. 13.32 -Zberzynek(Figura)

Godz. 13.35 -Nieborzyn(park)

Godz. 13.40 -Nieborzyn(PKS)

Godz. 13.45 -Nieborzyn (pp. Służewscy)

 

III AUTOBUS  –- opiekun p. Agnieszka Karnafel

 

Godz. 13.10 – spod szkoły

Godz. 13.20 – Skupne

Godz. 13. 22 – Łazy ( pp. Laskowscy)

Godz. 13. 24– Budzisław Górny ( obok Sali)

Godz. 13.27-  Szubianka

Godz. 13. 30  - Marszewo I

Godz. 13.31– Marszewo II

Godz. 13.34 – Budzisław Górny

Godz. 13.35 – Budy

Godz. 13.36  - Budy ( wiata)

Godz. 13.40 – Tręby Stare ( pp. Natywo)

Godz. 13.41 – Adamowo ( p. Krawczyk)

Godz. 13.43- Adamowo ( pp. Hejna)

Godz. 13.45 – Adamowo ( pp. Fordon)

Godz. 13.50 – Anastazewo ( pp. Mrówczyńscy)

Godz. 13.53 – Adamowo ( pp. Wolińscy)

Godz. 13.55 – Słowiki ( pp. Domagalscy)

Godz. 13.57 – Tręby Nowe ( pp. Nowak)

 


 

                                       ODWOZY – godz.13.50

poniedziałek, wtorek, środa, piątek – 3 autobusy –

w  roku szkolnym 2017/2018

 

I AUTOBUS  – opiekun p. Iwona Andrzejewska

 

Godz. 13.55 - wyjazd spod szkoły

Godz. 13.58 - Słowiki

Godz. 14.00 - Słowiki (PKS)

Godz. 14.05 - Słowiki (pp. Natywo)

Godz. 14.08 - Kamionka (pp. Kwiecińscy)

Godz. 14.10 - Kamionka (pp. Walczak)

Godz. 14.15 - Kamionka (pp. Główczyńscy)

Godz. 14.18 - Kamionka (pp. Winkler)

Godz. 14.20 - Kamionka (pp. Siwińscy)

Godz. 14.25 - Nieborzyn (pp. Lewandowscy)

Godz. 14.27 - Nieborzyn Sowa

Godz. 14.32 - Nieborzyn (pp. Ratajewscy)

Godz. 14.35 - Nieborzyn (pp. Kwiatkowscy)

 

II AUTOBUS - opiekun p. Katarzyna Stachowiak

 

Godz. 13.55 -spod szkoły

Godz. 13.58 -Budzisław Kość. (PKS)

Godz. 14.00 -Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 14.05 -Zberzyn (PKS)

Godz. 14.08 -Zberzyn (pp. Strzelczyk)

Godz. 14.13-Zberzyn(pp. Kamińscy)

Godz. 14.18 -Wola Spławiecka(PKS)

Godz. 14.22 -Zberzynek(pp. Kanapa)

Godz. 14.25 -Zberzynek(Figura)

Godz. 14.27 -Nieborzyn(park)

Godz. 14.30 -Nieborzyn(PKS)

Godz. 14.35 -Nieborzyn (pp. Służewscy)

 

III   AUTOBUS – opiekun  p. Agnieszka Karnafel

 

Godz. 13.55 – spod szkoły

Godz. 14.02 – Skupne

Godz. 14.04 – Łazy ( pp. Laskowscy)

Godz. 14.05 – Budzisław  Górny ( obok sali)

Godz. 14.07 - Szubianka

Godz. 14.11 – Marszewo I

Godz. 14.12 – Marszewo II

Godz. 14.16 – Budzisław Górny

Godz. 14.18 – Budy

Godz. 14.20 – Budy ( wiata)

Godz. 14.25 – Tręby Stare ( pp. Natywo)

Godz. 14. 27 – Adamowo ( p. Krawczyk)

Godz. 14.29 – Adamowo ( pp. Hejna)

Godz. 14.30 – Adamowo ( pp. Fordon)

Godz. 14. 34 – Anastazewo ( pp. Mrówczyńscy)

Godz. 14.40– Adamowo ( pp. Wolińscy)

Godz. 14.43 – Słowiki ( pp. Domagalscy)

Godz. 14.45 – Tręby Nowe ( pp. Nowak)


 

ODWOZY – godz.14.45

w  roku szkolnym 2017/2018

 

·         PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK – 2 AUTOBUSY

·         WTOREK – 3 AUTOBUSY

 

I  AUTOBUS  - opiekun  p. Iwona Andrzejewska

 

Godz. 14.50 - wyjazd spod szkoły

Godz. 14.55 - Budzisław Kośc. (ul. Kaliska)

Godz. 14.58 - Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 15.02 - Zberzyn (PKS)

Godz. 15.05 - Skupne

Godz. 15.08 - Łazy

Godz. 15.11 - Budzisław Górny (k. sali)

Godz. 15.15 - Szubianka

Godz. 15.20 - Marszewo I

Godz. 15.22 - Marszewo II

Godz. 15.27 - Budzisław Górny

Godz. 15.29 - Budy (pp. Grochowalscy)

Godz. 15.31 - Budy

Godz. 15.33 - Tręby Stare (pp. Natywo)

Godz. 15.35 - Adamowo (pp. Krawczyk)

Godz. 15.37 - Adamowo (pp. Hejna)

Godz. 15.39 - Adamowo (pp. Fordon)

Godz. 15.42 - Anastazewo (pp. Mrówczyńscy)

Godz. 15.45 - Adamowo (pp. Wolińscy)

Godz. 15.48 - Słowiki (pp. Domagalscy)

Godz. 15.50 - Tręby Nowe (pp. Nowak)

 

II   AUTOBUS – opiekun  p. Katarzyna Stachowiak

 

Godz. 14.50 - spod szkoły

Godz. 14.52 - Słowiki

Godz. 14.55 - Słowiki (PKS)

Godz. 14.57 - Słowiki (pp. Natywo)

Godz. 15.00 - Kamionka (pp. Kwiecińscy)

Godz. 15.02 - Kamionka (pp. Walczak)

Godz. 15.04 - Kamionka (pp. Główczyńscy)

Godz. 15.07 - Kamionka (pp. Winkler)

Godz. 15.10 - Kamionka (pp. Siwińscy)

Godz. 15.18 - Nieborzyn (pp. Lewandowscy)

Godz. 15.22 - Nieborzyn (Sowa)

Godz. 15.26 - Nieborzyn (pp. Ratajewscy)

Godz. 15.30 - Nieborzyn (pp. Kwiatkowscy)

Godz. 15.33 - Nieborzyn (pp. Służewscy)

Godz. 15.36 - Nieborzyn (PKS)

Godz. 15.38 - Nieborzyn (park)

Godz. 15.40 - Zberzynek (pp. Kanapa)

Godz. 15.42 - Wola Spławiecka (PKS)

Godz. 15.44 - Zberzyn (pp. Kamińscy)

Godz. 15.46 - Zberzyn (pp. Strzelczyk)

Godz. 15.49 - Zberzyn (PKS)

Godz. 15.51 - Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 15.55 - Budzisław Kość. (PKS)

 

 

ü wtorek –  3 autobusy

 

I   AUTOBUS– opiekun  p. Iwona Andrzejewska

 

Godz. 14.50 - wyjazd spod szkoły

Godz. 14.55 - Słowiki

Godz. 15.00 - Słowiki (PKS)

Godz. 15.05 - Słowiki (pp. Natywo)

Godz. 15.08 - Kamionka (pp. Kwiecińscy)

Godz. 15.11 - Kamionka (pp. Walczak)

Godz. 15.15 - Kamionka (pp. Główczyńscy)

Godz. 15.18 - Kamionka (pp. Winkler)

Godz. 15.21 - Kamionka (pp. Siwińscy)

Godz. 15.27 - Nieborzyn (pp. Lewandowscy)

Godz. 15.30 - Nieborzyn Sowa

Godz. 15.35 - Nieborzyn (pp. Ratajewscy)

Godz. 15.40 - Nieborzyn (pp. Kwiatkowscy)

 

II AUTOBUS  – opiekun  p. Katarzyna Stachowiak

 

Godz. 14.50 -spod szkoły

Godz. 14.54 -Budzisław Kość. (PKS)

Godz. 14.56 -Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 15.00 -Zberzyn (PKS)

Godz. 15.04 -Zberzyn (pp. Strzelczyk)

Godz. 15.07 -Zberzyn(pp. Kamińscy)

Godz. 15.12 -Wola Spławiecka(PKS)

Godz. 15.16 -Zberzynek(pp. Kanapa)

Godz. 15. 18 -Zberzynek(Figura)

Godz. 15.22-Nieborzyn(park)

 


 

                                          ODWOZY – godz.15.40

w  roku szkolnym 2017/2018

 

·        ŚRODA   – 2 autobusy

  

I  AUTOBUS  - opiekun  p. Iwona Andrzejewska

 

Godz. 15.45 - wyjazd spod szkoły

Godz. 15.50 - Budzisław Kośc. (ul. Kaliska)

Godz. 15.53 - Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 15.57 - Zberzyn (PKS)

Godz. 16.00 - Skupne

Godz. 16.03 - Łazy

Godz. 16.06 - Budzisław Górny (k. sali)

Godz. 16.10 - Szubianka

Godz. 16.15 - Marszewo I

Godz. 16.17 - Marszewo II

Godz. 16.22 - Budzisław Górny

Godz. 16.24 - Budy

Godz. 16.26– Budy ( wiata)

Godz. 16.28 - Tręby Stare (pp. Natywo)

Godz. 16.29 - Adamowo (pp. Krawczyk)

Godz. 16.31 - Adamowo (pp. Hejna)

Godz. 16.33 - Adamowo (pp. Fordon)

Godz. 16.36 - Anastazewo (pp. Mrówczyńscy)

Godz. 16.39 - Adamowo (pp. Wolińscy)

Godz. 16.42 - Słowiki (pp. Domagalscy)

Godz. 16.45 - Tręby Nowe (pp. Nowak)

 

II   AUTOBUS – opiekun  p. Katarzyna Stachowiak

 

Godz. 15.45 -spod szkoły

Godz. 15.47 -Słowiki

Godz. 15.50 -Słowiki (PKS)

Godz. 15.53 -Słowiki (pp. Natywo)

Godz. 15.55 -Kamionka (pp. Kwiecińscy)

Godz. 15.57 -Kamionka (pp. Walczak)

Godz. 15.59 -Kamionka (pp. Główczyńscy)

Godz. 16.01 -Kamionka (pp. Winkler)

Godz. 16.03 -Kamionka (pp. Siwińscy)

Godz. 16.07 -Nieborzyn (pp. Lewandowscy)

Godz. 16.10 -Nieborzyn (Sowa)

Godz. 16.14 -Nieborzyn (pp. Ratajewscy)

Godz. 16.16-Nieborzyn (pp. Kwiatkowscy)

Godz. 16.20-Nieborzyn (pp. Służewscy)

Godz. 16.24-Nieborzyn (PKS)

Godz. 16. 27 -Nieborzyn (park)

Godz. 16. 29 -Zberzynek (pp. Kanapa)

Godz. 16.31-Wola Spławiecka (PKS)

Godz. 16.33-Zberzyn (pp. Kamińscy)

Godz. 16. 35–Zberzyn (pp. Strzelczyk)

Godz. 16. 37-Zberzyn (PKS)

Godz. 16.40 -Zberzyn (pp. Kaczmarek)

Godz. 16.45-Budzisław Kość. (PKS)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
Do pobrania
 
Dowozy poranne
Dowozy_harmonogram
Odwozy 13.50
Odwozy 14.45
Odwozy 15.40
Odwozy 13.05
Odwozy 14.45
Dowozy poranne
Odwozy - 13.05
Odwozy - 13.50
Odwozy - 14.45
Odwozy - 15.40
   
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 7 odwiedzin: 4050338