Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Poniedziałek 20 Listopad 2017 | Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Patron szkoły
Historia szkoły
Hymn szkoły
Nasze osiągnięcia
Dokumenty
Pracownicy ZSP
Uczniowie
Bezpieczna+
Rada Rodziców
Informacje dla rodziców
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2017-2018
Pedagog
Biblioteka (ul.Świętej Kingi)
Biblioteka (ul.Warszawska)
Świetlica
Działania biblioteki szkolnej i świetlicy
Stołówka
Szkoła Promująca Zdrowie
Uroczystości szkolne
Innowacja pedagogiczna
Programy, projekty
Projekty unijne
Uroczystości przedszkolne
Akademia Zdrowego Przedszkolaka
Gazetka przedszkolna
Ogólnopolska Akcja MEN „Ćwiczyć każdy może” zorganizowana w ramach Roku Przedszkola w Ruchu
CHÓR SZKOLNY
KÓŁKO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
OTK 2017 - podsumowanie działań Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
Współpraca ze Szkołą w Koziatyniu na Ukrainie
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Pracownicy ZSP
  

WYKAZ  KADRY

 

 

Kadra kierownicza

 

Nazwisko i imię

Funkcja/przedmiot

Szczepaniak Witold

dyrektor zespołu

przyroda

Raźna Elżbieta

wicedyrektor zespołu

matematyka

Kadra pedagogiczna szkoły

Lp.:

Nazwisko i imię

 

Funkcja/przedmiot

1.     

Albanowska Marzena

pedagog szkolny, logopeda

2.     

Chojnacka Mariola

historia, wiedza o społeczeństwie

3.     

Dawidziak Agnieszka

wychowanie przedszkolne

4.     

Domagalska Lidia

nauczanie początkowe

5.     

Domagalska Urszula

język angielski

6.     

Dylewska Małgorzata

technika, matematyka

7.     

Dzwoniarska Honorata

plastyka, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

8.     

Ejm Monika

biblioteka

9.     

Fopp Anna

rewalidacja,nauczanie wspierające

10.   

Frońda Marta

język niemiecki

11.   

Golasa Anita

wychowanie przedszkolne, logopeda

12.   

Grabiarz Alicja

religia, WDŻ

13.   

Grzesiak Agnieszka

zajęcia artystyczne

14.   

Grzywacz Michał

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

15.   

Hmielewska Anna

język niemiecki

16.   

Jałoszyńska Marlena

chemia

17.   

Jarmuż Justyna

doradca zawodowy, matematyka

18.   

Kaczmarek Anna

język angielski

19.   

Kazimierska Ewa

świetlica

20.   

Kaczmarek Arleta

nauczanie początkowe

21.   

Kopiecka Iwona

wychowanie przedszkolne

22.   

Kosińska Maria

matematyka

23.   

Kozłowska Anna

nauczanie początkowe

24.   

Kuchta Hanna

język niemiecki

25.   

Kurowska Magdalena

biologia

26.   

Linik Agnieszka

język angielski

27.   

Linik Ewa

wychowanie fizyczne, świetlica, gimnastyka korekcyjna

28.   

Lorenc – Jelonek Aneta

język polski

29.   

Maciaszek Halina

przyroda

30.   

Macyszyn Małgorzata

wychowanie przedszkolne

31.   

Makowska Mariola

wychowanie przedszkolne

32.   

Marek Jolanta

pedagog szkolny

33.   

Marek Sławomir

fizyka, EDB

34.   

Marx Melanie

język niemiecki

35.   

Michalak Renata

nauczanie początkowe

36.   

Michalak Arkadiusz

informatyka

37.   

Michalak Wiesława

język polski

38.   

Mrozińska Barbara

biblioteka

39.   

Michalska Mirosława

matematyka

40.   

Nowakowska Katarzyna

wychowanie przedszkolne

41.   

Nykowska Justyna

wychowanie przedszkolne

42.   

Pawlaczyk Alicja

nauczanie początkowe

43.   

Polanowska Beata

informatyka, matematyka

44.   

Pyżyńska – Piętka Małgorzata

język polski

45.   

Ratajkowska Dorota

nauczanie początkowe

46.   

Sobecka Małgorzata

geografia

47.   

Socha Magdalena

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

48.   

Socha Tomasz

wychowanie fizyczne

49.   

Stasikowska Sylwia

język angielski

50.   

Stróżyk- Dzewiecka Katarzyna

wychowanie fizyczne, historia

51.   

Szymańska Halina

nauczanie początkowe

52.   

Szymański Krzysztof

historia, wiedza o społeczeństwie

53.   

Szymański Piotr

wychowanie fizyczne, historia

54.   

Torki Iwona

religia, WDŻ

55.   

Witkowska Justyna

język polski

56.   

Walczak Daria

wychowanie przedszkolne

57.   

Wawrzyniak Lilla

religia

58.   

Wdowiak Iwona

wychowanie przedszkolne

59.   

Widman Anna

język polski

60.   

Żurańska Karolina

muzyka, chór

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 4 odwiedzin: 4250060