Strona główna    GIM Budzisław  GIM Kleczew  SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Czwartek 22 Czerwiec 2017 | Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Patron szkoły
Historia szkoły
Hymn szkoły
Nasze osiągnięcia
Dokumenty
Pracownicy ZSP
Uczniowie
Bezpieczna+
Rada Rodziców
Informacje dla rodziców
Kalendarz roku szkolnego 2016/2017
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2016-2017
Pedagog
Biblioteka
Świetlica
Działania biblioteki szkolnej i świetlicy
Stołówka
Szkoła Promująca Zdrowie
Uroczystości szkolne
Innowacja pedagogiczna
Losy absolwentów
Programy, projekty
Projekty unijne
Uroczystości przedszkolne
Akademia Zdrowego Przedszkolaka
Gazetka przedszkolna
Ogólnopolska Akcja MEN „Ćwiczyć każdy może” zorganizowana w ramach Roku Przedszkola w Ruchu
Zajęcia dodatkowe w przedszkolu
SPOTKANIE DZIECI Z PRZEDSZKOLA Z BURMISTRZEM
CHÓR SZKOLNY
KÓŁKO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Rada Rodziców
  

Zarząd Rady Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kleczewie

Przewodnicząca – p. Dorota Szczepańska

Z-ca przewodniczącej - p. Monika Szczepankiewicz

Skarbnik – p. Tomasz Biegasiewicz

Sekretarz –  p. Beata Kwiecińska

 

Przedszkole:

3-latki

1. Żaneta Nowińska

2. Daria Kwiatkowska

3. Małgorzata Śmigielska

3,4-latki

1. Joanna Guzik

2. Małgorzata Mizerna

3. Karolina Kołodziejczak

4-latki

1. Anna Brzuszczak

2. Ilona Liczbińska

3. Anna Woźniak

5-latki

1. Agnieszka Pyzdrowska

2. Kinga Pilarczyk

3. Weronika Raszewska

5-latki

1. Andżelika Witkowska

2. Monika Leszczak

3. Emilia Dziardziel

6-latki

1. Beata Kwiecińska

2. Wioletta Stojek

3. Wioletta Wiśniewska

6-latki

1. Piotr Miderski

2. Anna Kubacka

3. Anna Sroka

Klasy I -III:

 

Klasa I a

1. Lidia Stefankiewicz

2. Agnieszka Woźniak

3. Patrycja Wiśniewska

 

Klasa II a

1. Barbara Laskowska

2. Monika Ruszkowska

3. Kamila Hyży

 

Klasa II b

1. Ilona Paszek

2. Klaudia Zaniecka

3. Żaneta Pawlaczyk

 

Klasa II c

1. Beata Kwiatkowska

2. Sylwia Wesołowska

3. Sylwia Zielińska

 

Klasa III a

1. Sylwia Pogorzelska

2. Tomasz Biegasiewicz

3. Hanna Giszter

 

Klasa III b

1. Katarzyna Mizerska

2. Monika Jankowiak

3. Kamila Domagalska

 

Klasa III c

1. Monika Kozłowska

2. Emilia Rachut

3. Karolina Kołodziejczak

 

Klasy IV-VI:

 

Klasa IV a

1. Justyna Pokojowa

2. Ewa Rzepka

3. Karolina Wesołowska

 

Klasa IV b

1. Joanna Barszcz

2. Katarzyna Broniszewska

3. Ilona Modrzańska

 

Klasa IV c

1. Monika Szczepankiewicz

2. Anna Sucholas

3. Alicja Piaskowska

 

Klasa V a

1. Katarzyna Kwiecińska

2. Sylwia Pogorzelska

3. Adrian Michalak

 

Klasa V b

1. Alina Wincza

2. Monika Szczepankiewicz

3. Karina Gościmska

 

Klasa VI a

1. Dorota Szczepańska

2. Wojciech Chlebowski

3. Lucyna Lewandowska

 

Klasa VI b

1. Lidia Iwańska

2. Agnieszka Jałoszyńska

3. Emilia Kubacka

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
   
Strona główna|GIM Budzisław|GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 4 odwiedzin: 3791155