Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Czwartek 21 Wrzesień 2017 | Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne 2016 - 2017
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2010 - 2011
  

 

Rok szkolny 2010 – 2011 – osiągnięcia uczniów

 

L.P.

Konkursy zawody

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun

1.

Ogólnopolski Konkurs Albus z przyrody

Michał Malicki, klasa V

Daria lewańska, klasa V

 

laureat

 

laureat

 

Aneta Horbińska

2.

Ogólnopolski Konkurs Geniusz z języka polskiego

Michał Malicki, klasa V

Daria Lewańska, klasa V

laureat

 

laureat

Beata Kapela

3.

Drużynowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halową – etap gminny

Michał Malicki-bramkarz
Arkadiusz Kosiński-Napastnik
Szymon Kanapa-Napastnik Skrzydłowy
Kamil Przespolewski- Napastnik Skrzydłowy
Kacper Przebieracz- Obrońca
Szymon Krzymiński
Jakub Beinka
Dawid Nadolski

II miejsce

Aneta Horbińska

4.

Drużynowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Chłopców – etap gminny

Karol Kwiatkowski- bramkarz
Arkadiusz Kosiński- napastnik
Szymon Kanapa-napastnik Skrzydłowy
Kamil Przespolewski- napastnik Skrzydłowy
Kacper Przebieracz- obrońca
Jakub Beinka- obrońca
rezerwa:
Dawid Kowalski
Michał Malicki
Kacper Mysior

II miejsce

Aneta Horbińska

 

5.

Sztafetowe biegi przełajowe – etap gminny

Daria Kaczmarek
Natalia Przespolewska
Agata Matuszak
Daria Lewańska
Arkadiusz Kosiński
Kacper Przebieracz
Kamil Przespolewski
Kacper Mysior
Szymon Kanapa
Jakub Beinka

IV miejsce -800m

 

Aneta Horbińska

6.

XXXIV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu drogowym – etap powiatowy

Daria Lewańska, klasa V

Jakub Beinka, klasa VI

Arkadiusz Kosiński, klasa VI

III miejsce

Irena Kruszyńska

7.

Cała Polska pobiegła i my również

Arkadiusz Kosiński, klasa VI

Kamil Knapkiewicz, klasa III

Ireneusz Piotrowski, klasa I

Kamil Przespolewski, klasa, klasa VI

-złoty medal w biegu na 100m

-srebrny medal w biegu na 500m

-brązowy medal w biegu na 300m

-brązowy medal w biegu na 3km

Aneta Horbińska

8.

VI Olimpiada Integracyjna

Piotr Tomczak, klasa V

Daria Kaczmarek

 

 

sztafeta w składzie:

Arkadiusz Kosiński, Piotr Tomczak, Kacper Przebieracz i Szymon Kanapa

-brązowy medal w biegu na 100m

-srebrny medal w rzucie piłką lekarską

-brązowy medal

Aneta Horbińska

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 4 odwiedzin: 4035666