Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Czwartek 23 Listopad 2017 | Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne 2016 - 2017
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2012 - 2013
  

 

Rok szkolny 2012 – 2013

 

L.P.

Konkursy zawody

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun

1.

Gminny Konkurs Recytatorski”Strofy o Ojczyźnie”

Jakub Kanapa, klasa IV

Samanta Banaszak, klasa IV

I miejscce

 

II miejsce

 

Beata Kapela

2.

Ogólnopolski Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Patryk Przespolewski, klasa V

Patryk Frontczak, klasa V

Jakub Kanapa, klasa IV

Patryk Przespolewski, klasa V

II miejsce – drużynowo

 

I miejsce -indywidualnie

Irena Kruszynska

3.

Cała Polska biega

Ireneusz Piotrowski, klasa III

 

 

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa I

 

 

Martyna Kosińska, klasa IV

-srebrny medal w biegu na 300m

 

-srebrny medal w biegu na 300m

 

-brązowy medal w biegu na 300m

Aneta Horbińska

4.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

Natalia Jankowska, klasa V

Agnieszka Maciejewska, klasa VI

Martyna Kosińska, klasa IV

Patryk Przespolewski, klasa V

Wirdżinia Janczak, klasa IV

 

laureat

 

 

laureat

 

 

laureat

 

 

laureat

 

laureat

 

Wioletta Jaworska

5.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2013 z matematyki

Agnieszka Maciejewska, klasa VI

Patryk Przespolewski, klasa V

laureat

 

 

wyróżnienie

Irena Kruszyńska

6.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2013 z języka angielskiego

Natalia Jankowska, klasa V

 

wyróżnienie

 

Anna Skonecka

7.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2013 z języka polskiego

Wirdżinia Janczak, klasa IV

Wiktoria Błaszkowska, klasa IV

Samanta Banaszak, klasa IV

laureat

 

laureat

 

 

wyróżnienie

 

Beata Kapela

8.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2013 z przyrody

Wirdżinia Janczak, klasa IV

Albert Pietrzak, klasa IV

Agnieszka Maciejewska, klasa VI

Jakub Kanapa, klasa IV

Martyna Kosińska, klasa IV

Natalia Jankowska, klasa V

Patryk Przespolewski, klasa V

 

laureat

 

laureat

 

laureat

 

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

Aneta Horbinska

9.

"Słoń Trąbalski i inni…”, czyli… zostań ilustratorem wierszy J. Tuwima – konkurs informatyczny organizowany przez SP w Łodzi

Kamila Kruszyńska, klasa III

I miejsce

Irena Kruszyńska

 

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 6 odwiedzin: 4263907