Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Środa 18 Październik 2017 | Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne 2016 - 2017
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2013 - 2014
  

 

Rok szkolny 2013 – 2014 – osiągnięcia uczniów

L.P.

Konkursy zawody

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun

1.

Strofy o Ojczyźnie

Jakub Kanapa, klasa IV

Samanta Banaszak, klasa IV

Klaudia Fekner - O

Roksana Siińska-O

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

2.

I Konkurs Recytatorski     „ W świecie twórczości Juliana Tuwima”

Jakub Kanapa, klasa IV

 

II miejsce

Beata Kapela

3.

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o św. Janie Pawle II

Martyna Kosińska, klasa V

laureat

Wioletta Jaworska

4.

VII Olimpiada Integracyjna

Ireneusz Piotrowski,  klasa IV

 

 

 

 

 

Samanta Banaszak, klas V

 

 

 

 

Daniel Wnuczek, klasa VI

- brązowy medal w biegu na 600m

- brązowy medal w biegu na 1000m

-brązowy medal w rzucie piłką lekarską

-brązowy medal w rzucie piłeczką palantową

Aneta Horbińska

5.

Cała Polska biega

Ireneusz Piotrowski,  klasa IV

 

 

Jakub Kanapa, klas V

 

 

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa II

 

 

Julia Składowska, klasa II

 

Martyna Kosińska, klas V

 

 

Nikola Raczyńska, klasa I

Oliwia Przebieracz, klasa I

- złoty medal w biegu na 1200 m

 

- brązowy medal w biegu na 1000m

 

srebrny medal w biegu na 200m

 

- brązowy medal w biegu na 200m

-srebrny medal w biegu na 800m

srebrny medal w biegu

 

brązowy medal medal w biegu

 

Aneta Horbińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirosława Malicka

 

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 11 odwiedzin: 4118639