Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Środa 18 Październik 2017 | Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne 2016 - 2017
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2014 - 2015
  

 

rok szkolny 2014 – 2015 - osiągnięcia uczniów

L.P.

Konkursy zawody

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun

1.

Konkurs plastyczny i literacki: „Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świata poznawanie – ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych”

 Aleksander Słowiński, klasa IV

 

Alan Pordąb, klasa IV

 

 

Krystian Michalak, klasa IV

 

Jakub Manikowski, klasa IV  

 

Wirdżinia Janczak , klasa VI

II miejsce - w kat. rysunek- pliszka siwa

II miejsce  w kat. rysunek- podróżniczek

II miejsce w kat. rysunek –bocian czarny

I miejsce w kat. wiersz- kwokacz

II miejsce w kat. wiersz – wąsatka

 

Aneta Horbińska

2.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „Albus” 2014

Natalia Łuczak, klasa V  

Marika Flejszman, klasa V    

Weronika Obarska, klasa V

Wirdżinia Janczak, klasa VI

 

laureat

 

laureat

 

laureat

 

 

wyróżnienie

Aneta Horbińska

3.

VIII edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego pt. "Strofy o Ojczyźnie" oraz Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej Kleczew 2014

Andźelika Lewandowska, klasa VI

Jakub Kanapa, klasa VI

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa IV

Magdalena Kosmowska, klasa IV

Samanta Banaszak

Julia Manikowska, przedszkole

Szymon Siwiński, przedszkole

I miejsce

 

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

 

 

III miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Beata Kapela

 

 

 

 

 

 

 

Anna Małolepsza

 

Małgorzata Musiałowska

4.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

Martyna Kosińska, klasa VI

Wiktoria Błaszkowska, klasa VI

Samanta Banaszak, klasa VI

laureat

 

laureat

 

 

laureat

 

Wioletta Jawoska

5.

W Świecie Bezpiecznego Internetu – Biblioteka Miejska w Koninie

Kamila Kruszyńska, klasa IV

laureat

Irena Kruszyńska

6.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2015

Wirdżinia Janczak, klasa VI

wyróżnienie

Agnieszka Mirecka - Katulska

7.

I Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI „Działania na liczbach naturalnych”

Aleksander Słowiński, klasa IV

Jakub Manikowski

I miejsce

 

wyróżnienie

Irena Kruszynska

8.

II Konkurs Recytatorski „ W świecie twórczości Juliana Tuwima”

Andżelika Lewandowska, klasa VI

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa IV

II miejsce

Nagroda publiczności

 

 II miejsce

Beata Kapela

9.

VII edycja Mistrzostw Gminy Kleczew w Tenisie Stołowym

Jakub Kanapa

 

 

Wiktoria Błaszkowska

złoty medal w kat. chłopców

 

złoty medal w kat. dziewcząt

Aneta Horbińska

10.

1001 gra  o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew dla klas I-VI

Roksana Siwińska,

Julia Słowińska,

Oliwier Banaszak, Wiktor Rozpędowski, Oliwia Flejszman, Wiktoria Niedźwiedzińska, Wiktor Krzymiński, Wiktor Głąbocki,

Kamila Kruszyńska, Patrycja Mańska, Krystian Michalak Aleksander Słowiński

II miejsce - drużynowo

Mariola Grzegorzewska

Mirosława Malicka

Jolanta Nawrocka

11.

Ogólnopolski konkurs o sporcie „Leonardo da Vinci”

 

Andżelika Lewandowska, klasa VI

Jakub Kanapa, klasa VI

 

laureat

 

 

laureat

Aneta Horbińska

12.

”Smacznie, zdrowo i sportowo” –etap powiatowy, konkurs plastyczny

Kamila Kruszyńska, klasa IV

wyróżnienie

Aneta Horbińska

13.

Indywidualne biegi przełąjowe

Ireneusz Piotrowski, klasa V

 

 

 

Jakub Kanapa

-I miejsce – etap gminny

VI miejsce – etap powiatowy

IV miejsce – etap gminny

23 miejsce – etap powiatowy

Aneta Horbińska

14.

Cała Polska biega

Ireneusz Piotrowski, klasa

Jakub Kanapa, klasa VI

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa III

Krystian Michalak, klasa IV

Oliwia Flejszman, klasa III

złoty medal

 

brązowy medal

brązowy medal

 

brązowy medal

 

złoty medal

Aneta Horbińska

15.

Olimpiada Integracyjna

Samanta Banaszak, klasa VI

 

 

Albert Pietrzak, klasa VI

 

 

Wiktoria Błaszkowska, klasa VI

 

Martyna Kosińska, klasa VI

 

 

 

 

 

Jakub Kanapa, klasa VI

 

 

 

 

 

 

Weronika Obarska, klasa V

 

 

Ireneusz Piotrowski, klasa V

-złoty medal w rzucie piłką lekarską

 

- złoty medal w rzucie piłką lekarską

- brąz w rzucie piłeczką palantową

 

- brązowy medal w biegu na 100m 

-brązowy medal w skoku  w dal

-srebrny medal w biegu na 60m

-brązowy medal w  rzucie piłeczką palantową

-brązowy medal w  biegu na 60m

 

-brązowy medal w biegu na 100m

-brązowy medal w skoku w dal

Aneta Horbińska

 

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 5 odwiedzin: 4118603