Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Środa 18 Październik 2017 | Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne 2016 - 2017
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2015 - 2016
  

 

Konkursy/zawody sportowe w roku szkolnym 2015/2016

 

L.p.

Nazwa konkursu, zawodów

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun ucznia

1.

List do taty

Krystian Michalak, klasa V

Jakub Manikowski, klasa V

Aleksander Słowiński, klasa V

Kamila Kruszyńska, klasa V

Oliwia Jnowska, klasa V

Gracjan Cieślak, klasa VI

 

Beata Kapela

2.

Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznwanie – ptaki wielkopolskich parków krajobrazowych

Aleksander Słowiński, klasa V

Krystian Michalak, klasa V

Jakub Manikowski, klasa V

Alan Pordąb, klasa V

Wirdżinia Janczak, klasa VI

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

Aneta Horbińska

3

Młodzież zapobiega pożarom, etap gminny

Krystian Michalak, klasa V

 

II miejsce

Roman Wesołowski

4.

XX edycja Konkursu Wiedzy oWielkopolsce

Magdalena Kosmowska, klasa IV

Jakub Manikowski, klasa V

laureat

 

 

finalista

Roman Wesołowski

5.

Bezpiecznie w ruchu drogowym, etap gminny

Weronika Obarska, klasa VI

Ireneusz Piotrowski, klasa VI

Kamila Kruszyńska, klasa V

Krystian Michalak, klasa V

 

 II miejsce -drużyna

I miejsce indywidualnie

 

 

II miejsce indywidualnie

Irena Kruszyńska

Agnieszka Katulska-Mirecka

6.

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Aleksander Słowiński, klasa V

Oliwia Jnowska, klasa V

Natalia Łuczak, klasa VI

Weronika Obarska, klasa VI

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

Wioletta Jaworska

7.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2016

-język polski

Filip Krzymiński, klasa IV

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa IV

wyróżnienie-15 miejsce

wyróżnienie-15 miejsce

Beata Kapela

8.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2016

-matematyka

Aleksander Słowiński, klasa V

 

wyróżnienie-11 miejsce

 

Irena Kruszyńska

9.

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2016

-przyroda

Filip Krzymiński, klasa IV

 

 

Krystian Michalak, klasa V

 

 

Jakub Manikowski, klasa V

Aleksander Słowiński, klasa V

Oliwia Janowska, klasa V

 

 

laureat – nagroda książkowa, 5 miejsce

laureat – nagroda książkowa, 3 miejsce

 

laureat, 9 miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Aneta Horbińska

10.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2016

Aleksander Słowiński, klasa V

Filip Krzymiński, klasa IV

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Irena Kruszyńska

11.

Gminna Olimpiada Przedszkolaków 0 Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew

 

I miejsce

Marzena Perkowska

Małgorzata Musiałowska

12.

Gminny Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

Maja Michalak

 

Szymon Siwiński

Julka Manikowska

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa IV

wyróżnienie

 

wyróżnienie

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Marzena Perkowska

Małgorzata Musiałowska

Beata Kapela

13.

Stypendiada Ogólnopolska

Fabian Bawoł, klasa III

Jakub Obarski, klasa III

Wiktoria Siupa, klasa III

Oliwia Przebieracz, klasa III

Julia Słowińska, klasa II-konkurs czytelniczy

Julia Słowińska, klasa II-konkurs recytatorski

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Mirosława Malicka

 

 

 

Mariola Grzegorzewska

Mariola Grzegorzewska

14.

Cała Polska biega

Oliwia Przebieracz, klasa III

 

Julia Kanapa

III miejsce-brązowy medal

 

I miejsce-złoty medal

Mirosława Malicka

 

Jolanta Nawrocka

15.

1001 gra

 

I miejsce

 

16.

Międzygminny Konkurs Recytatorski

” w świecie twórczości Juliana Tuwima”

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa IV

II miejsce

Beata Kapela

17.

„Chrzest Polski w moich oczach”

-konkurs plastyczny

Oliwia Janowska, klasa V

wyróżnienie

Beata Kapela

 

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 9 odwiedzin: 4118617