Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Środa 13 Grudzień 2017 | Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
Doradztwo zawodowe
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2016 - 2017
  

 

Konkursy/zawody sportowe w roku szkolnym 2016/2017

L.P.

Konkursy zawody

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun

1.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017

Julia Słowińska, klasa III

Filip Krzymiński, klasa V

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Mariola Grzegorzewska/

Irena Kruszyńska

2.

Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego „FOX 2017”

Oliwia Kornowicz, klasa V

wynik dobry

Anna Małolepsza

3.

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych

Oliwia Janowska, klasa VI, uczennica klasy V

Kamila Kruszyńska,  uczennica klasy VI

Wiktor Krzymiński,  uczennica klasy V

Krystian Michalak,  uczeń klasy VI

II miejsce – drużynowo

 

 

 

 

 I miejsce - indywidualnie

Irena Kruszyńska

Agnieszka Mirecka - Katulska

4.

 „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” – etap powiatowy

Filip Krzymiński, klasa  v

Laureat – II miejsce

Aneta Horbińska

5.

Gminne Zawody Sportowe w Biegach Przełajowych

Krystian Michalak, klsa VI

 

Kacper Rozpędowski, klasa V

 

Oliwia Przebieracz, klasa IV

 

 Wiktor Rozpędowski, klasa IV

 

Wiktor Głąbocki, klasa V

 

drużyna chłopców w składzie:

 Krystian Michalak, Kacper Rozpędowski, Wiktor Rozpędowski, Wiktor Głąbocki i Wiktor Krzymiński  

II miejsce w kat. chłopców kl.V-VI

III miejsce w kat. chłopców kl.V-VI

III miejsce w kat. dziewcząt kl.IV

II miejsce w kat.chłopców kl.IV

IV miejsce w kat. chłopców kl.V-VI

I miejsce w konkurencji drużynowej

Aneta Horbińska

6.

Cała Polska biega

 Wiktoria Raczyńska                                

Wiktoria Ciesielska

 

 

Igor Manikowski

 

 

 

Julia Barbara Kanapa

 

 

 

Kacper Michalak

 

 

 

Kacper Rozpędowski

 

 

 

 Krystian Michalak

 

w kategorii dziewcząt klas I

I miejsce

 

II miejsce

w kategorii chłopców klas I

II miejsce

w kategorii dziewcząt klas II

II miejsce

w kategorii chłopców klas II

II miejsce

w kategorii chłopców klas V

III miejsce

w kategorii chłopców klas VI

II miejsce

Aneta Horbińska

7.

Konkurs o Wielkopolsce

Magdalena Kosmowska

Laureat - IImiejsce

Roman Wesołowski

 

IV Konkurs Recytatorski „W świecie twórczości Juliana Tuwima”

 

 

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa V

 

-I miejsce

-nagroda publiczności

Beata Kapela

8.

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

klas I-III

Julia Słowińska, klasa III

 

Roksana Siwińska, klasa III

 

Marta Krzemińska, klasa I

laureat, nagroda książkowa

laureat, nagroda książkowa

 

laureat

Mariola Grzegorzewska

 

 

 

 

Jolanta Nawrocka

9

Ogólnopolski Konkurs „OLIMPUSEK 2017” -  nauczanie zintegrowane

Julia Słowińska, klasa III

 

Roksana Siwińska,klasa III

 

Klaudia Fekner, klasa II

Maja Witucka, klasa II

 

Marta Krzemińska, klasa I

Alicja Kuśmierczak, klasa I

Monika Rębas, klasa I

Wiktoria Raczynska, klasa I

nagroda książkowa

laureat

 nagroda książkowa

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

laureat

Mariola Grzegorzewska

 

 

 

 

Mirosława Malicka

 

 

 

 

Jolanta Nawrocka

10.

Ogólnopolski Konkurs „OLIMPUSEK 2017” – język angielski

Roksana Siwińska, klasa III

Marta Krzemińska, klasa I

Alicja Kuśmierczak, klasa I

Oliwia Topolska, klasa I

laureat

 

laureat

 

laureat

 

laureat

Agnieszka Katulska - Mirecka

11.

„1001gra” – Gminne Zawody Sportowe

Roksana Siwińska, klasa III

Julia Słowińska, klasa III

Filip Składowski, klasa III

Oliwier Banaszak, klasa III

Alicja Kuśmierczak, klasa I

Wiktoria Raczyńska, klasa I

Oliwia Topolska, klasa I

IV miejsce

Mariola Grzegorzewska

Jolanta Nawrocka

12.

Gminny Konkurs Pisanek i Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa V

Kamila Kruszyńska, klasa VI

Jakub Manikowski, klasa Vi

Oliwia Janowska, klasa VI

Krystian Michalak, klasa VI

Marta Krzemińska, klasa I

I miejsce dla klas IV-VI

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

I miejsce dla klas I-III

Anna Małolepsza

 

 

Irena Kruszyńska

 

 

 

 

 

 

 

Jolanta Nawrocka

13.

Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Julia Składowska

II miejsce

Anna Małolepsza

14.

Gminny Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa V

Maja Michalak, przedszkole

Magdalena Piotrowska, przedszkole

Julia Manikowska, przedszkole

Szymon Siwiński, przedszkole

 

II nagroda

 

 

wyróżnienie, nagroda książkowa

 

wyróżnienie, nagroda książkowa

 

 

 

Beata Kapela

 

 

Marzena Perkowska

 

 

 

Małgorzata Musiałowska

 

 

15.

Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

Przedszkole, Oddział Przedszkolny

V miejsce - drużynowo

Marzena Perkowska

Małgorzata Musiałowska

16.

Konkurs literacki „A ja lubię czytać”

Magdalena Kosmowska, klasa V

nagroda

Beata Kapela

17.

Olimpiada Integracyjna

Aleksander Słowiński, klasa VI

 

Patrycja Mańska, klasa VI 

 

 

Oliwia Janowska, klasa VI

 

 

Kacper Rozpędowski, klasa V

 

 

 

Krystian Michalak, klasa VI

 

Wiktoria Niedźwiedzińska, klasa V

 

Nikola Raczyńska

 

 

 

Jakub Manikowski

 

 

 

 

Kamila Kruszyńska

 

-złoty medal w rzucie piłką lekarską

-złoty medal w rzucie piłeczką palantową

-srebrny medal w rzucie piłką lekarską

-srebrny medal w biegu na 60m -brązowy medal w skoku w dal

-srebrny medal w biegu 100m

- srebrny medal w biegu na 600m

-srebrny medal w biegu na 100m

-brązowy medal w rzucie piłeczką palantową

-srebrny medal w biegu na 60m

Aneta Horbińska

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 5 odwiedzin: 4348949