Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Środa 17 Styczeń 2018 | Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Struktura Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Pracownicy ZSP
Historia
O Arkadym Fiedlerze
Ceremoniał
Dokumenty szkolne
Dokumenty Przedszkola
Biblioteka
Świetlica szkolna
Po lekcjach
Pedagog
Szkoła Promująca Zdrowie
Innowacje pedagogiczne, projekty edukacyjne
Projekty unijne
eSzkoła Wielkopolska - Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan
"Ćwiczyć każdy może" - Ogólnopolska Akcja MEN organizowana w ramach Roku Szkoły w Ruchu
Dla rodziców
Zestaw podręczników w roku szkolnym 2017/2018
Plan lekcji, rozkład dzwonków
Ubezpieczenie uczniów
Harmonogram dowozów i odwozów
Zamówienia publiczne
Rządowy Program BEZPIECZNA + 2016
Z życia Szkoły (archiwum)
Z życia Przedszkola (archiwum)
Na sportowo (archiwum)
Losy absolwentów
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Wykaz zajęć pozalekcyjnych wspomagających wszechstronny rozwój uczniów ZSP, Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera z oddziałami gimnazjalnymi w Budzisławiu Kościelnym w roku szkolnym 2017/2018/prowadzonych w ramach działalności statutowej szkoły/
  

Lp.

Nazwa zajęć

/charakter/

Nazwa

własna

Prowadzący

Czas

trwania

Dzień tygodnia/ klasa

Sala/

ilość uczniów

1.

Zajęcia rozwijające z matematyki dla  uczniów klas V i VI

,,Matematyka drogą

do sukcesu”

L. Rębisz

45 min

Środa /

7 godzina

lekcyjna

24/8

2.

Innowacyjne: Sportowe inspiracje dla uczniów klas V i VI

,,Sportowe inspiracje”

C. Chojnacki

A. Szygenda

45 min

Poniedziałek /

 8  godz. lekcyjna

Sala gimnastyczna/20

3.

Zajęcia rozwijające matematyczno – przyrodnicze dla

uczniów  klas III

,,Zrozumieć świat”

N. Mularczyk

45 min

Poniedziałek  /

5 godzina lekcyjna

29/7

4.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla uczniów klas III

„Dotrzymaj kroku”

N. Mularczyk

45 min

Piątek /

5 godzina  lekcyjna

29/4

5.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas IV i V

 

 

 

„Practise English for the best results”

P. Starosta

45 min

Wtorek /

7 godzina lekcyjna

35/13

6.

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz.  polskiego dla uczniów klas V i VI

,,Radzę sobie coraz lepiej”

E. Waszak

45 min

Wtorek /

7 godzina lekcyjna

23/8

7.

Koło przyrodnicze

,,Spotkanie

z przyrodą”

K. Szadkowska

45 min

Wtorek /

7 godzina lekcyjna

 

 

23/12

8.

Zajęcia logopedyczne

,,Gimnastyka buzi

i  języka”

J. Świątek

45 min

Środa /

5 godzina lekcyjna

Biblioteka / 8

9.

Zajęcia rozwijające ortografię  w klasach III

 

 

,,Ortogratka”

A. Wareńczak

 

 

45 min

Wtorek /

5 godzina lekcyjna

20/8

10.

 Zajęcia dla uczniów klas V i VI z trudnościami w zdobywaniu umiejętności polonistycznych     

„Ćwiczę, więc potrafię”

M. Kozłowska

45 min

Piątek /          

7 godzina lekcyjna

23/6

11.

Koło techniczne

„Mały artysta”

D. Jankowiak

45 min

Poniedziałek /

6 godzina lekcyjna

29 / 8

. 12.

Koło wychowania komunikacyjnego dla uczniów klas IV                               

„Bądź bezpieczny

na drodze”

D. Jankowiak

45 min

co drugi tydzień

Poniedziałek /

7 godzina lekcyjna

 

 

 

 25/5

13.

Koło języka niemieckiego

,,Komm rein, Deutsch ist fein”

M. Rachwalska

45 min

Czwartek /    

7 godzina lekcyjna

(2 i 4 czwartek miesiąca naprzemiennie               z Kołem misyjnym)

 

34/10

14.

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z fizyki

,,Spotkania

z fizyką”

J. Olejniczak

45 min

Czwartek /    

8 godzina lekcyjna

9/

15.

Zajęcia artystyczne „Świat dziecięcych marzeń”

„Świat dziecięcych marzeń”

R. Wiśna

45 min

co drugi tydzień

 

Wtorek /        

5 godzina lekcyjna

19/8

 

 

45 min

Co drugi tydzień

Czwartek /    

5 godzina lekcyjna

19/7

16.

Orkiestra Dęta

Orkiestra Dęta

K. Grzelczak

45 min

Czwartek /   

 8 godzina lekcyjna

2/10

17.

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego

,,Szlifuj  swój angielski”

 

M. Prusak

45 min

Środa /          

9 godzina lekcyjna

7/4

 

 

 

18.

Grupa charytatywna „Pielgrzym”

 

,,W trosce

 o drugiego człowieka”- Ognisko misyjne

 

 

 

J. Rewers

45 min

Czwartek /

7 godzina lekcyjna

34/31

 

 

19.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z edukacji polonistycznej dla uczniów klas II

„Piszę, czytam

i rozumiem”

 

A. Baraniecka

45 min

Piątek /

5 godzina lekcyjna

26/7

20.

Zajęcia wokalne dla uczniów klas IV - VII

,,Voice”

K. Głukowska

45 min

Poniedziałek /

7 godzina lekcyjna

34/5

21.

Zajęcia artystyczno – teatralne

,,Talenciaki  zgranej paki”

K. Tylman - Wróbel

45 min

Czwartek /   

5 godzina lekcyjna

 

1/14

22.

Zajęcia rozwijające         z języka angielskiego

,,English  is  fun”

A.Nowicka

45 min

Środa /

7 godzina lekcyjna

 

1/14

23.

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze dla  uczniów klasy  IV c 

i IV a

 

 

 

Język polski – przejrzysty

i zrozumiały

R. Stranc

45 min

Środa /          

7 godzina lekcyjna

1/8

24.

Zajęcia w ramach działalności 15 Gromady Zuchowej

,,Pracowite Pszczółki”

E. Pogorzały

 

K. Szadkowska

90 min

Środa/

 6,7 godzina lekcyjna co drugi tydzień

30/17

25.

„Ojczyzna duża i mała”- zajęcia dla uczniów kl.V-VI

„Ojczyzna duża

 i mała”

H. Samarzewska

45 min

Środa/ 

7 godzina lekcyjna

 

 

 

28/5

26.

 Zajęcia rozwijające

,,Z matematyką

 za pan brat”

E. Pogorzały

45 min

Piątek /5

godzina lekcyjna

 

 

30/15

27

Koło języka niemieckiego dla uczniów klas II oddziałów gimnazjalnych

,,Koło języka niemieckiego”

M. Tamulski

45 min.

Czwartek /

8 godzina lekcyjna

4/6

28.

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

,,Sport dla każdego”

p. J. Stańczak

90 min

Piątek/

 9 i 10 godzina lekcyjna

 

 

 

Hala sportowa/18

29.

Koło ekologiczno-przyrodnicze

,,Koło ekologiczno-przyrodnicze”

M. Fedorowicz

2X45 min

Czwartek /

7,8 godzina lekcyjna

 

 

10/5

30.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

 

,, Spotkania

z językiem angielskim”

M. Ciesielska

45 min

Środa /

9 godzina lekcyjna

2/10

31.

Koło historyczno-regionalne

,,Koło historyczno-regionalne”

 

 

K. Maciejewska

45 min

Czwartek /

8 godzina lekcyjna

 

 

 

11/4

32.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z matematyki

,,Spotkania

z matematyką”

 

A. Bodura

45 min

Czwartek/

 8 godzina lekcyjna

 

 

 

8/8

33.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego

,,Spotkanie

z językiem niemieckim”

M. Tamulski

45 min

Wtorek /

7 godzina

lekcyjna

4/2

34.

Zajęcia sportowe

SKS

J. Duniecki

45 min

Wtorek /

8,9 godzina lekcyjna;

Środa /

 9 godzina

Lekcyjna

 

 

 

Hala sportowa

35.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

,,Wokół języka polskiego”

H. Pilarczyk

45 min

Poniedziałek/

 8 godzina

lekcyjna

 

 

3/4

36

Zajęcia w ramach programu „Mały Mistrz”

,,Koszykarska rekreacja”

A. Szygenda

45 min

Czwartek/

 5 godzina lekcyjna

 

 

 

 

sala gimnastyczna/

III c

37.

Zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Sportowego

,,Mistrzynie sportu”

A. Szygenda

120 min

Poniedziałek/

7 godzina lekcyjna

Piątek/

8 godzina lekcyjna

 

 

 

Hala /20

38

Zajęcia dodatkowe       z matematyki

,,Matematyczne łamigłówki  - drogą

do sukcesu”

 

 

M. Brorzyńska

45 min.

Czwartek/

6 godzina lekcyjna

19/16

39.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze     z matematyki dla uczniów klas IV i V

,,Matematyka- mój przyjaciel”

E. Janik

45 min

Czwartek/

7 godzina lekcyjna

24/8

40.

Zajęcia logopedyczne dla dzieci z przedszkola

Zajęcia logopedyczne

A.Bojarska

45 min.

Wtorek :7.45-8.00;

Czwartek : 7.45-8.00

 

 

Gabinet Pedagoga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 9 odwiedzin: 4501028