Strona główna    GIM Budzisław  GIM Kleczew  SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Sobota 22 Lipiec 2017 | Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Struktura Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Z życia Przedszkola
Z życia Szkoły
Historia
O Arkadym Fiedlerze
Ceremoniał
Dokumenty szkolne
Po lekcjach
Samorząd Uczniowski
Na sportowo
Biblioteka
Świetlica szkolna
Pedagog
Pracownicy ZSP
Szkoła Promująca Zdrowie
Innowacje pedagogiczne, projekty edukacyjne
Projekty unijne
eSzkoła Wielkopolska - Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan
"Ćwiczyć każdy może" - Ogólnopolska Akcja MEN organizowana w ramach Roku Szkoły w Ruchu
Zestaw podręczników w roku szkolnym 2016/2017
Zestaw podręczników w roku szkolnym 2015/2016
Dla rodziców
Plan lekcji, rozkład dzwonków
Gazetka szkolna \"Fiedlerówka\"
Losy absolwentów
Ubezpieczenie uczniów
Harmonogram dowozów i odwozów
Zamówienia publiczne
PLAN PRACY PRZEDSZKOLA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM
Rządowy Program BEZPIECZNA + 2016
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Rok szkolny 2013/2014
  


Nasze osiągnięcia sportowe

 

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszej szkoły czynnie i z powodzeniem uczestniczyli w życiu sportowym na szczeblu gminy, powiatu i rejonu konińskiego. Dorobek sportowy uczniów dokumentują liczne medale, dyplomy i puchary.

 

       

                                                  Nasi sportowcy w roku szkolnym 2013/2014

 

·         Dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki w piłkę nożną halową chłopców o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew. Chłopcy zajęli I miejsce

Skład drużyny chłopców:

      1. Banaszak Patryk

2. Galiński Sebastian

3. Polanowski Piotr

4. Kamiński Wiktor

5. Rogalski Hubert

6. Kapturski Szymon

7. Krzywdziński Kacper

     8. Michalski Albert

 

·         Również sukcesem zakończyły się rozgrywki w mini piłkę siatkową dziewcząt.
Podczas Mistrzostw Rejonowych dziewczęta pokazały siłę walki zdobywając II miejsce, tym samym zakwalifikowały się do finałowych rozgrywek Powiatowych gdzie zajęły V miejsce.

Skład dziewcząt: Biernacka Andżelika, Dobska Martyna, Natywo Aleksandra, Główczyńska Sara, Przespolewska Wiktoria, Szymkiewicz Aneta, Szymkiewicz Małgorzata, Malec Żaneta, Domeracka Sandra, Wareńczak Patrycja, Malczyk Marta, Mąkowska Martyna, Domeracka Agata, Kaczmarek Wiktoria.

Lekka atletyka stała się w bieżącym roku szkolnym wiodącą dyscypliną
w naszej szkole. 

 

·         Drużyna dziewcząt i chłopców wzięła udział w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym gdzie chłopcy zajęli II miejsce

Skład zespołu chłopców:

  1. Banaszak Patryk
  2. Walczak Artur
  3. Rogalski Hubert
  4. Stefański Remigiusz
  5. Kapturki Szymon
  6. Muszyński Michał

 

·         Dziewczęta odniosły sukces zajmując w Mistrzostwach Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym I miejsce i tym samym awansowały do Mistrzostw Rejonowych, tam również dziewczęta wypadły świetnie zdobywając I miejsce. Awansując do Mistrzostw Powiatowych, podczas zawodów powiatowych nasze dziewczęta zaprezentowały wysokie umiejętności, wolę walki i ogromne zaangażowanie, zdobywając tytuł Wice Mistrzyń Powiatu Konińskiego i awansowały do Mistrzostw Rejonu Konińskiego. W Koninie dziewczęta zdobyły V miejsce.

 Skład dziewcząt:

  1. Biernacka Andżelika
  2. Dobska Martyna
  3. Domeracka Agata
  4. Malec Żaneta
  5. Szymkiewicz Aneta
  6. Szymkiewicz Małgorzata

 

Podczas Mistrzostw Rejonu Konińskiego Biernacka Andżelika zajęła III miejsce w rzucie piłeczką plantową.

 

·         Również dużym sukcesem zakończyły się zawody w ramach akcji „Cała Polska Biega”

Gdzie wśród:

Kl. II

I miejsce Szygenda Dawid   

III miejsce Raczyński Adam    

 

Kl. III

II miejsce Filmut Kacper          

I miejsce Domeracki Mateusz   

 

Kl. IV

I miejsce Kalista Lucyna              

II miejsce Grzechowska Natalia  

III miejsce Muszyńska Katarzyna 

III miejsce Raczyński Wiktor        

 

Kl. V

I miejsce Kaczmarek Wiktoria   

 

·         Gminna Olimpiada Integracyjna okazała się także szczęśliwymi zawodami dla naszych lekkoatletów:

I miejsce w rzucie piłeczką palantową Biernacka Andżelika       

I miejsce w biegu na 600m Kaczmarek Wiktoria      

II miejsce w skoku w dal Szymkiewicz Małgorzata  
III miejsce w biegu na 300m Dobska Martyna                

I miejsce w biegu na 60m Wiśny Bartosz               

II miejsce w skoku w dal Banaszak Patryk             

II miejsce w rzucie piłką lekarską Walczak Artur               

II miejsce w biegu na 300m Rogalski Hubert            

 

I miejsce w sztafecie 4x100m

Skład zespołu:

  1. Banaszak Patryk
  2. Walczak Artur
  3. Rogalski Hubert
  4. Stefański Remigiusz
  5. Wiśny Bartosz

 

·         Uczniowie, którzy zdobyli I miejsca reprezentowali naszą szkołę w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Konińskiego w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Ślesinie.

 

III miejsce w rzucie piłeczką palantową Biernacka Andżelika 

III miejsce w rzucie piłką lekarską Walczak Artur         

IV miejsce w biegu na 600m Kaczmarek Wiktoria      

IV miejsce w biegu na 60m Wiśny Bartosz  

       

·         Szczególnie świetnie wypadli chłopcy w sztafecie 4x100m zajmując I miejsce

Skład zespołu:

  1. Banaszak Patryk
  2. Walczak Artur
  3. Rogalski Hubert
  4. Stefański Remigiusz
  5. Wiśny Bartosz

 

Zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły
w zawodach sportowych i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

                                                                                                          Nauczyciele

wychowania fizycznego

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|GIM Budzisław|GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 2 odwiedzin: 3863313