Strona główna    GIM Budzisław  GIM Kleczew  SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Wtorek 25 Lipiec 2017 | Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Patron szkoły
Historia szkoły
Hymn szkoły
Nasze osiągnięcia
Dokumenty
Pracownicy ZSP
Uczniowie
Bezpieczna+
Rada Rodziców
Informacje dla rodziców
Kalendarz roku szkolnego 2016/2017
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2016-2017
Pedagog
Biblioteka
Świetlica
Działania biblioteki szkolnej i świetlicy
Stołówka
Szkoła Promująca Zdrowie
Uroczystości szkolne
Innowacja pedagogiczna
Losy absolwentów
Programy, projekty
Projekty unijne
Uroczystości przedszkolne
Akademia Zdrowego Przedszkolaka
Gazetka przedszkolna
Ogólnopolska Akcja MEN „Ćwiczyć każdy może” zorganizowana w ramach Roku Przedszkola w Ruchu
Zajęcia dodatkowe w przedszkolu
SPOTKANIE DZIECI Z PRZEDSZKOLA Z BURMISTRZEM
CHÓR SZKOLNY
KÓŁKO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów
  

 

Lp.:

Nazwisko i imię

 Rodzaj zajęć

Liczba godzin

Termin

godzina

Uwagi

1.

Albanowska Marzena

Logopedia

 

1

 

Śr.

13.35-14.20

Czw.

11.35-12.20

wymiennie co 2 tygodnie

 

1

Śr.

12.40-13.25

14.30-15.15

wymiennie co 2 tygodnie

2.

Michalak

Renata

Zajęcia wyrównawcze kl. III b

1

Pt.

12.40-13.25

 

Zajęcia z origami

1

Wt.

11.35-12.20

 

 

3.

Kaczmarek

Arleta

Zajęcia wyrównawcze kl.IIa,

1

 

Pt.

11.35-12.20

 

Zajęcia wokalno-instrumentalne

1

Pn.

11.35-12.20

 

4.

Dylewska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V / kl. VI

1

 

Śr.

13.35-14.20

wymiennie co 2 tygodnie

Kółko matematyczne dla uczniów zdolnych

1

Czw.

14.30-15.15

 

5.

Dzwoniarska Honorata

Zajęcia plastyczne I - III

1

 

Śr.

11.35-12.20

 

Kółko plastyczno - techniczne

kl. IV - VI

1

Śr.

14.30-15.15

 

6.

Ejm Monika

Zajęcia świetlicowe

2

 

wg. potrzeb

 

 

7.

Kazimierska Ewa

Zajęcia świetlicowe

 

2

wg. potrzeb

 

8.

Linik Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. IV-VI

1

Pn.

13.35-14.20

 

 

Zajęcia z uczniem zdolnym- język angielski  kl. IV-VI

1

Pn.

14.30-15.15

 

 

9.

Stróżyk-Drzewiecka

Katarzyna

Mały Mistrz kl. II b i IIc

 

1

 

1

Czw.

9.45-10.30

10.40-11.25

 

 

 

10.

Maciaszek Halina

Kółko przyrodnicze

1

 

Czw.

13.35-14.20

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV

1

Pn.

13.35-14.20

 

 

 

11.

Dobrzycka

Grażyna

Zajęcia świetlicowe

1

Wt.

7.00-8.00

 

Zajęcia wyrównawcze kl. IIc

1

Wt.

11.35-12.20

 

 

12.

Marx Melanie

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego kl. V-VI

1

 

Pn.

13.35-14.20

 

 

Zajęcia z języka niemieckiego uczeń zdolny kl. V

1

Wt.

13.35-14.20

 

 

Zajęcia z języka niemieckiego uczeń zdolny kl. VI

1

Pt.

14.30-15.15

 

13.

Domagalska

Urszula

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. I-III

1

Śr.

11.35-12.20

 

 

Zajęcia język angielski – uczeń zdolny kl. I-III

1

Śr.

12.40-13.25

 

 

14.

Nowakowska Katarzyna

 

Kółko informatyczne kl . IV -VI

1

Pn.

14.30-15.15

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl. IIIa

1

Czw.

11.35-12.20

 

 

15.

Pawlaczyk Alicja

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. Ia

1

Wt.

11.35-12.20

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. Ia

1

Czw.

11.35-12.20

 

16.

Szymańska Halina

Zajęcia wyrównawcze kl. II b

 

1

Pn.

11.35-12.20

 

 

Zajęcia teatralno-recytatorskie

1

Pt.

11.35-12.20

 

 

17.

Szymański Piotr

UKS

 

 

2

 

Pn.

14.30-15.15

15.15-16.00

 

 

 

18.

Tomaszewska Iwona

Zajęcia świetlicowe

 

 

1

 

1

Pn.

7.00- 8.00

Cz

7.00-8.00

 

 

 

 

19.

Piętka

Małgorzata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IIb

1

Czw.

12.40-13.25

 

Zajęcia wyrównawcze język polski kl.VI

1

Pn.

13.35-14.20

 

20.

Witkowska Justyna

Zajęcia wyrównawcze język polski kl. IV/ V

 

1

 

Wt.

13.35-14.20

Pn.

13.35-14.20

 

wymiennie co 2 tygodnie

 

Kółko języka polskiego –uczeń zdolny

1

Wt.

14.30-15.15

 

21.

Rajtakowska

Dorota

Zajęcia wyrównawcze kl. IIc

 

1

 

Pn.

11.35-12.20

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla ucznia z  zagranicy

1

Wt.

11.35-12.20

 

 

 

22.

Grabiarz

Alicja

Zajęcia świetlicowe

1

 

1

Śr.

7.00 – 8.00

Pt.

7.00 – 8.00

 

 

 

 

23.

Żurańska

Karolina

Chór

1

Czw.

14.30-15.15

 

 

24.

Linik

Ewa

Mały mistrz kl. II a

 

1

Śr.

10.40-11.25

 

Gimnastyka korekcyjna kl. VIa

 

1

Pn.

14.30-15.15

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|GIM Budzisław|GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 2 odwiedzin: 3868714