Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Czwartek 14 Grudzień 2017 | Imieniny: Alfred, Izydor
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Powitanie
Kontakt
O szkole w jubileusz 10-lecia
Jak do nas trafić?
Historia Budzisławia Kościelnego
Informacje
Ceremoniał
Dokumenty szkolne
Zestaw podręczników na rok szkolny 2017/2018. Oddziały gimnazjalne
Pracownicy szkoły
Doradztwo Zawodowe
Biblioteka
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Pedagog szkolny
Samorząd Uczniowski
Plan lekcji
Dla rodziców
Archiwum
Programy i projekty edukacyjne
Gimnazjalne projekty edukacyjne
Innowacje pedagogiczne
Losy absolwentów
Patron Szkoły
Harmonogram dowozów i odwozów - 2016/2017
Ubezpieczenie NNW młodzieży
Sport
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja - 2016/2017
Młodzieżowa Akcja Multimedialna
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Szczególne osiągnięcia
  


Rok szkolny 2001/2002

Ø  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczeń Piotr Koszter, opiekun p. Elżbieta Bruch)

 

Rok szkolny 2002/2003

Ø  I miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie „Poznajemy Ojcowiznę” organizowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli (uczennice: Anna Dybała, Beata Łukasik, opiekun p. Krystyna Maciejewska)

Ø  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczeń Piotr Koszter, opiekun p. Elżbieta Bruch)

Ø  III nagroda w powiatowym konkursie czytelniczym „Janusz Korczak – Przyjaciel dzieci” (uczennica Anna Dybała, opiekun p. Hanka Pilarczyk)

 

Rok szkolny 2004/2005

Ø  II miejsce w XXIV Wojewódzkim Turnieju Białych Piór organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu (uczennica Katarzyna Staszak, opiekun p. Elżbieta Rewers)

 

Rok szkolny 2005/2006

Ø  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczeń Paweł Musiałowski, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  Finalistka etapu wojewódzkiego w Konkursie Historycznym „Dzieje Wielkopolski. Robotniczy bunt. Poznań w czerwcu 1956 roku”  organizowanym przez Gimnazjum Nr 6 w Poznaniu, Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Poznaniu i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu (uczennica Paula Pankros, opiekun p. Krystyna Maciejewska)

Ø  II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Mój szkolny kolega z Afryki” (kategoria muzyczna) organizowanym przez Komisję Episkopatu Polski ds. Misji (uczennica Ewa Wojtkowiak, opiekun p. Jolanta Rewers)

 

 Rok szkolny 2006/2007

Ø  I miejsce w województwie wielkopolskim (13 w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny” organizowanym przez „Łowcy Talentów Jersz” z Wrocławia (uczeń Wojciech Nowakowski, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  Wyróżnienie i wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” (uczniowie: Paweł Musiałowski, Wojciech Nowakowski, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  III miejsce w konkursie „Złota Żaba” w dziedzinie matematyki (uczeń Paweł Musiałowski, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczeń Paweł Musiałowski, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  5 miejsce w kraju, 37 lokata międzynarodowa w konkursie „Genius Logicus” (uczeń Paweł Musiałowski, opiekun p. Aneta Osada)

 

Rok szkolny 2007/2008

Ø  II miejsce w finale wojewódzkim VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego (uczniowie: Monika Sucholas, Maria Klimurczyk, Magdalena Błaszczyk, Mariusz Rogalewski, opiekun p. Marzena Fedorowicz )

Ø  I miejsce w powiatowym Konkursie Ochrony Środowiska organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Koninie, Wydział Ochrony Środowiska (uczeń Mariusz Rogalewski, opiekun p. Marzena Fedorowicz,)

Ø  I miejsce w wojewódzkim Konkursie Historycznym „Był taki dzień” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu (uczennica Justyna Guzik, opiekun p. Krystyna Maciejewska)

Ø  Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2008 (dwoje uczniów: Rafał Kaczorowski, Magdalena Błaszczyk, opiekun Aneta Osada)

Ø  I miejsce w powiecie, 10 miejsce w województwie, 82 miejsce w kraju w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Kwadratura Koła” (uczeń Hubert Jaśkiewicz, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  II lokata w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny 2007” (troje uczniów: Elwira Herman, Hubert Jaśkiweicz, Rafał Kaczorowski, opiekun: p. Aneta Osada )

 

Rok szkolny 2008/2009

Ø  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczennica Magdalena Błaszczyk, opiekun p. Wanda Nowak)

Ø  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczennica Magdalena Błaszczyk, opiekun p. Aneta Osada)

Ø  I miejsce w finale wojewódzkim, IV miejsce w finale ogólnopolskim w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” (uczennice: Magdalena Błaszczyk, Aleksandra Służewska, Maria Klimurczyk, Andżelika Wygocka, opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  I miejsce w wojewódzkim etapie Konkursu Przyrodniczego dla uczniów gimnazjów „Rośliny chronione w Polsce” organizowanego przez PTOP „Salamandra” (uczennice: Maria Klimurczyk, Aleksandra Służewska, opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  I miejsce w powiatowym Konkursie Ochrony Środowiska organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Koninie, Wydział Ochrony Środowiska (uczennica Maria Klimurczyk, opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt (uczennice: Karolina Andrzejewska, Anna Bartczak,  Daria Biernacka, Natalia Bułakowska, Katarzyna Obarska, Ewelina Piotrowska, Dominika Pogorzały, Klaudia Pogorzały, Kamila Staszak, Justyna Tupalska,  opiekunowie: p. Ewa Linik, p. Jacek Duniecki, p. Jarosław Stańczak)

Ø  I miejsce w biegu na 1000 metrów w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gimnazjów w Lekkiej Atletyce Dziewcząt (uczennica Katarzyna Obarska,  opiekunowie: p. Ewa Linik, p. Jacek Duniecki, p. Jarosław Stańczak)

 

Rok szkolny 2009/2010

Ø  I miejsce w etapie okręgowym – konkurs organizowany przez PTOP „Salamandra” pod hasłem: „Gatunki zwierząt chronione w ramach sieci Natura 2000” (uczennica Edyta Szaur,  opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  II miejsce w finale wojewódzkim w IX edycji konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” (uczniowie: Natalia Bułakowska, Patrycja Kamińska, Natalia Kowalska, Andżelika Wygocka, opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  Laureaci konkursu plastycznego w ramach projektu „Młodzi wiedzą o funduszach” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu” (uczennice: Elwira Herman, Magdalena Błaszczyk, Aleksandra Służewska,  opiekunowie: p. Krystyna Maciejewska i p. Marzena Fedorowicz)

Ø  II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Lekkiej Atletyce (bieg na 600m) (uczennica Natalia Bułakowska,  opiekun p. Jacek Duniecki)

Ø  II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce i I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach Przełajowych (bieg na 1000 m) (uczennica Katarzyna Obarska,  opiekun p. Jacek Duniecki)

 

Rok szkolny 2010/2011

Ø  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty (uczennica Patrycja Kamińska, opiekun: p. Marzena Fedorowicz)

Ø  I miejsce w konkursie na najciekawszą interaktywną lekcję w ramach projektu EFS „Gimnazjalna Akademia Nauk” (uczniowie: Oktawia Woźniak, Daria Radziejewska, Jakub Biernacki, Rafał Biernacki, Norbert Dolasiński, Paweł Krzymiński, opiekun p. Aneta Bodura)

Ø  I miejsce w konkursie wiedzy z zajęć rozwojowych z ICT podsumowującym II edycję projektu EFS "Gimnazjalna Akademia Nauk dla subregionu konińskiego" (uczennica Patrycja Kamińska, opiekun p. Jolanta Olejniczak)

Ø  I miejsce w finale wojewódzkim, VI miejsce w finale ogólnopolskim w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” (uczennice: Natalia Bułakowska, Patrycja Kamińska, Edyta Szaur, Martyna Biernacka, opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  II miejsce w X Finale Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Koninie, Wydział Ochrony Środowiska (uczennica Patrycja Kamińska, opiekun p. Marzena Fedorowicz)

Ø  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Ręczną Chłopców (uczniowie: Jakub Kieliszek, Patryk Garstka, Mateusz Greficz, Jarosław Marciniak, Aleksander Korzeniewski, Adrian Ładowski, Maciej Raczyński, Kamil Biernacki, Dawid Przespolewski, Kamil Banaszewski,  opiekun p. Jacek Duniecki)

Ø  I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych (uczennice: Justyna Budner i Natalia Bułakowska, opiekunowie: p. Ewa Linik, p. Jarosław Stańczak)

Ø  II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej dziewcząt (uczennice: Natalia Bułakowska, Klaudia Pogorzały, Aleksandra Matuszak, Justyna Budner, Anna Bartczak, Katarzyna Rzemyszkiewicz, Justyna Korzeniewska, Martyna Matuszak, Malwina Fajkowska, opiekun p. Jarosław Stańczak)

Ø  II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt (uczennice: Katarzyna Natywo – 300m przez płotki, Justyna Budner – 1000m przez płotki, opiekun p. Jacek Duniecki)

Ø  I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt (uczennica Natalia Bułakowska 600m przez płotki, opiekun p. Jacek Duniecki)

 

CERTYFIKATY

 

Ø  2002/2003 Certyfikat „Szkoła z klasą” za udział w akcji organizowanej przez Gazetę Wyborczą oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie

Ø  2005/2006 Certyfikat za udział w wojewódzkim projekcie edukacyjnym „Echo Poznańskiego Czerwca ‘56”

Ø  2006/2007 Certyfikat za uczestnictwo w kampanii społecznej „Szkoła bez przemocy”

Ø  2006/2007 Certyfikat ukończenia przez szkolne mini przedsiębiorstwo „Gigant Sp.zo.o.” multimedialnego programu zajęć pozalekcyjnych „Pakiet Wrześniowy – Akademia Przedsiębiorczości”

Ø  2009/2010 Certyfikat za udział w projekcie „Szkoła w profilaktyce i edukacji FAS”

Ø  2009/2010 – Certyfikat Kreatywnej Szkoły za udział w projekcie „Śladami Powstania Wielkopolskiego”

Ø  2009/2010 – Certyfikat Kreatywnej szkoły za udział w projekcie „Wychowywać dla pokoju w zjednoczonej Europie. Pamięć wojny w naszym wspólnym domu”

 

                                         

                          Szkoła z klasą                                                                     Kreatywna Szkoła

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 6 odwiedzin: 4353788