Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Sobota 18 Listopad 2017 | Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Struktura Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Pracownicy ZSP
Historia
O Arkadym Fiedlerze
Ceremoniał
Dokumenty szkolne
Dokumenty Przedszkola
Biblioteka
Świetlica szkolna
Po lekcjach
Pedagog
Szkoła Promująca Zdrowie
Innowacje pedagogiczne, projekty edukacyjne
Projekty unijne
eSzkoła Wielkopolska - Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan
"Ćwiczyć każdy może" - Ogólnopolska Akcja MEN organizowana w ramach Roku Szkoły w Ruchu
Dla rodziców
Zestaw podręczników w roku szkolnym 2017/2018
Plan lekcji, rozkład dzwonków
Ubezpieczenie uczniów
Harmonogram dowozów i odwozów
Zamówienia publiczne
Rządowy Program BEZPIECZNA + 2016
Z życia Szkoły (archiwum)
Z życia Przedszkola (archiwum)
Na sportowo (archiwum)
Losy absolwentów
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Rok szkolny 2008/2009
  


 

ZAWODY I IMPREZY SPORTOWE

Cele i zadania:

 

ü  upowszechnianie  uprawiania minidyscyplin sportowych

ü  integrowanie środowisk uczniowskich z różnych szkół

ü  wspomaganie realizacji szkolnych zajęć wychowania fizycznego

ü  organizowanie aktywnego spędzania czasu wolnego

ü  uczestnictwo w ogólnodostępnych imprezach sportowych

          (IV Memoriał im. R. Główczyńskiego)

 

ü  Mistrzostwa Gminne w Indywidualnych Biegach Przełajowych dn. 22.09.2008r. 

 I miejsce - Budner Justyna

 I miejsce - Tylman Bartosz

 II miejsce - Raczyński Daniel

 III miejsce - Krzymiński Paweł

Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do Mistrzostw Powiatu.

 

ü  Mistrzostwa Gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

  dn. 25.09.2008r.

 - III  miejsce ZSP Budzisław Kościelny

 

Zawodniczki: Budner Justyna, Radziejewska Daria, Rzemyszkiewicz Katarzyna,  Hartwich Daria, Kosmowska Marta.

 

Zawodnicy: Raczyński Daniel, Drzewa Łukasz, Banaszewski Kamil, Kanapa Przemysław, Biernacki Kamil.

 

ü   Mistrzostwa Gminne w Piłce Nożnej Chłopców  

  dn. 01.09.2008r.  

  - II miejsce ZSP Budzisław Kościelny

 

Zawodnicy: Raczyński Daniel, Kanapa Przemysław, Wiśniewski Michał, Nowakowski    Paweł, Woliński Adam, Krzymiński Paweł, Krzymiński Piotr, Nowiński Patryk, Karczmarek Jakub, Przespolewski Dawid, Stachowiak Mariusz, Tylman Bartosz.

 

ü  Turniej Niepodległościowy „1001 gra”  

  dn. 04.11.2008r.

  - IV miejsce ZSP Budzisław Kościelny

 

Zawodnicy: Radziejewska Daria, Albanowska Weronika, Cienkuszewska Martyna, Hartwich Daria, Bułakowska Karolina, Woźniak Oktawia, Krzymiński Paweł, Krzymiński Piotr, Tylman Bartosz, Biernacki Kamil, Stachowiak Mariusz.

 

ü   IV Memoriał im. R. Główczyńskiego  

  dn. 28.11.2008r.

    - II miejsce – ZSP Budzisław Kościelny

 

Nasi zawodnicy: Raczyński Daniel, Kanapa Przemysław, Biernacki Kamil, Garstka Patryk, Biernacki Mateusz, Krzymiński Paweł, Krzymiński Piotr, Karczmarek Jakub, Nowiński Patryk, Garden Gerard, Przespolewski Dawid, Pogorzelski Bartosz, Stachowiak Mariusz.

 

 

ü  Mistrzostwa Gminne w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców                    

  dn. 08 i 10.12.2008r.

  Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy II miejsce

 

Zawodniczki: Cienkuszewka Martyna, Kosmowska Marta, Rzemyszkiewicz Katarzyna. Matuszak Aleksandra, Woźniak Oktawia, Radziejewska Daria, Budner Justyna, Albanowska Weronika, Stefańska Patrycja, Fajowska Malwina.

 

Zawodnicy: Raczyński Daniel, Kanapa Przemysław, Biernacki Mateusz, Nowakowski Paweł, Biernacki Kamil, Banaszewski Kamil, Przespolewski Dawid, Wiśniewski Michał, Pogorzelski  Bartosz, Stachowiak Mariusz

 

 

ü  Mecz towarzyski w piłkę koszykową i piłkę ręczną ze SP z Giewartowa

  dn. 02.02.2009r.

 

ü  Mistrzostwa Gminne w Piłce Koszykowej Dziewcząt  

  dn. 09.02.2009r.

  - III miejsce ZSP Budzisław Kościelny

 

Zawodniczki: Kosmowska Marta, Cienkuszewska Martyna, Matuszak Aleksandra, Woźniak Oktawia, Fajkowska Malwina, Brożyńska Klaudia, Radziejewska Daria, Budner Justyna.

 

ü Mistrzostwa Gminne w Piłce Koszykowej Chłopców 

  dn. 12.02.2009r.        

  -  II miejsce ZSP Budzisław Kościelny

 

Zawodnicy: Krzymiński Piotr, Krzymiński Paweł, Klimurczyk Maksymilian, Nowiński Patryk, Biernacki Jakub, Raczyński Daniel, Nowakowski Paweł, Kanapa Przemysław, Wiśniewski Michał, Biernacki Mateusz.

 

ü  Gminny Turniej „1001 – gra”

  dn. 19.02.2009r.

  - II miejsce ZSP Budzisław Kościelny 

 

Zawodnicy: Kranc Marcin, Koliński Adam, Adamczyk Beata, Albanowska Weronika, Tylman Bartosz, Kwiatkowska Marta, Król Daria, Rogalski Hubert, Biernacki Paweł, Czachracz Adrianna, Nowak Marta, Michalski Albert, Muszyński Patryk.

 

ü  Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew  dn. 24.02.2009r. 

  - I miejsce ZSP Budzisław Kościelny

 

Zawodnicy: Krzymiński Piotr, Krzymiński Paweł, Nowiński Patryk, Gauden Gerard, Klimurczyk Maksymilian, Tylman Bartosz, Raczyński Daniel, Kanapa Przemysław.

 

ü  Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  dn. 08.04.2009r.

 

I miejsce - Justyna Budner

II miejsce - Bartosz Tylman

Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się na zawody o randze wojewódzkiej.

 

ü  Mistrzostwa Wielkopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  dn. 13 i 18.04.2009r.

 

Nasi zawodnicy po wspaniałej sportowej walce zajęli:

16 miejsce - Bartosz Tylman

30 miejsce - Budner Justyna

 

ü  Biegi przełajowe w ramach akcji „Cała Polska biega”

  dn. 09.05.2009r.

 

I miejsce – Koliński Adam

III miejsce – Czachracz Adrianna

III miejsce Biernacki Paweł 

II miejsce – Bułakowska Natalia

I miejsce – Tylman Bartosz

I miejsce – Budner Justyna  

II miejsce – Raczyński Daniel 

 

ü  IV Olimpiada Szkół Podstawowych 

  dn16.06.2009r.

 

Chłopcy:

skok w dal – I miejsce – Nowakowski Paweł

rzut piłeczką palantową – II miejsce – Raczyński Daniel 

bieg na 100m – III miejsce – Banaszewski Kamil

 

Sztafeta – II miejsce

Dziewczęta:

skok w dal – III miejsce – Radziejewska Daria 

rzut piłką lekarską – III miejsce – Kosmowska Marta

rzut piłeczką plantową – II miejsce – Fajkowska Malwina

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 5 odwiedzin: 4242801