Strona główna    GIM Budzisław  GIM Kleczew  SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW
Sobota 24 Czerwiec 2017 | Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Powitanie
Kontakt
Historia
Nasz patron
Hymn Szkoły
Certyfikat ,, Bezpiecznej Szkoły\"
Szkoła promująca czytelnictwo
Kadra
Zajęcia pozalekcyjne
Nasza szkoła sprzyja zdrowiu
Świetlica Środowiskowa
Dobre Praktyki
Nasze sukcesy i osiągnięcia
Dorobek szkoły w latach 1990-2010
Plan lekcji
Wykaz podręczników
Dokumenty szkolne
Dla Rodziców
Harmonogram uroczystości szkolnych na rok szkolny 2016/2017
Dokumenty do pobrania
Plan dyżurów w roku szkolnym 2016/17 (I półrocze)
Godziny lekcji i przerw
Godziny odwozów
LOSY ABSOLWENTÓW
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zajęcia pozalekcyjne
  

ZAJĘCIA DODATKOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ

IM. ST. STASZICA W SŁAWOSZEWKU

Zajęcia na podstawie art. 42 KN

Rodzaj zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Tematyka godzin

Liczba godzin w tygodniu

Liczba uczniów

1.      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. I

2.      Zajęcia przedmiotowe kl. I

Małgorzata

Szymczak

„Ćwiczenia w czytaniu, pisaniu i liczeniu”.

    „Mali pożeracze liter”.

1

 

 

1

1

 

 

             6

1.      Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. II

2.      Zajęcia przedmiotowe

Maria Siwińska

„Chcę wiedzieć więcej”

„Słucham, czytam i rozumiem”

1

 

1

8

 

            17

1.      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III

2.      Artystyczne

 

Karolina

Skibiszewska

„Świat liter i cyfr”

 

„Śpiewam, gram i tworzę”

1

 

1

9

 

            18

1.      Zajęcia przedmiotowe

2.      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Izabela Filipska

„Moja przygoda z j. angielskim”

„Język angielski i ja”

1

 

1

3

 

              3

1.      Zajęcia przedmiotowe

2.      Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Wanda Wiącek

Kółko historyczno- regionalne    

„Czytam, rozumiem piszę

1

 

1

10

 

             5

1.      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2.      Zajęcia przedmiotowe

Mirosława Licheniak

„Praca z uczniem mającym problemy z matematyki”

„W świecie liczb”

1

             

         1

4

 

4

1. Zajęcia dydaktyczno-  wyrównawcze

Melanie Marx

„Niemiecki NIE jest trudny

 1

8

1.      Zajęcia sportowe

2.      Zajęcia sportowe

Mirosław Słupicki

UKS

„Mały Mistrz”

1

1

11

17

1.      Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

2.      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Anna Będkowska

 

 

„Zajęcia wspomagające naukę pisania i czytania”

1

 

 

1

5

 

 

9

1.Zajęcia rozwijające zainteresowania-kółko kulturalno-kulinarne

Renata Kurdiak - Dobska

„Jestem i tworzę”

2

12

 

Zajęcia opłacane

1.      Logopedia –oddziały przedszkolne

Anna Będkowska

 

2x1/2 h

8

1.      Logopedia – kl. I-VI

Małgorzata Szymczak

 

2

5

1.      Język angielski – oddział  3- 4

Izabela Filipska

 

2x1/2h

13

1.      Gimnastyka korekcyjna  kl. I-VI

Mirosław Słupicki

 

2

16

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|GIM Budzisław|GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 11 odwiedzin: 3795056