Strona główna    SP Koziegłowy  SP Sławoszewek  SP Złotków  ZSP Budzisław Kościelny  ZSP Kleczew  CUW  
Czwartek 23 Listopad 2017 | Imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
Prawa i obowiązki uczniaKalendarz szkolnyDla rodzicówAktualnościGaleriaKontakt
Kontakt
Historia szkoły
Dokumenty szkolne 2016 - 2017
Organizacja roku szkolnego 2016/17
Organizacja roku szkolnego 2017 - 2018
Patron
W świecie twórczości Juliana Tuwima
Kadra
Plan lekcji
Pomoc uczniom
Zajęcia pozalekcyjne
Samorząd Szkolny
Osiągnięcia uczniów
Nasi prymusi
Absolwenci
W - f z klasą, II edycja
Przewrót na wf-ie, III edycja
Śniadanie daje moc
Szkoła Promująca Zdrowie
Mały Mistrz
Innowacje pedagogiczne 2015 - 2016
Język angielski - dla uczniów
Kasztanobranie 2016
Kasztanobranie 2017
DBI
 
  
  
Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
rok szkolny 2011 - 2012
  

 

Rok szkolny 2011 – 2012 – osiągnięcia uczniów

 

L.P.

Konkursy zawody

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Osiągnięcia

Opiekun

1.

Ogólnopolski Konkurs „ALBUS 2012”  z przyrody

Daria Lewańska, klasa VI

laureat

Aneta Horbińska

2,

Ogólnopolski Konkurs „ALBUS 2012”  z języka polskiego

Daria Lewańska, klasa VI

wyróżnienie

 

Beata Kapela

3.

Ogólnopolski Konkurs „ALBUS 2012”  z matematyki

Michał Malicki, klasa VI

 

laureat

Irena Kruszyńska

4.

Turniej Bezpieczeństwa w ruchu drogowym

- etap gminny

– etap powiatowy

Daria Lewańska, Jakub Beinka, Arkadiusz Kosiński

I miejsce

 

 

 

II miejsce drużynowo, uczniowie zdobyli dla szkoły 3 rowery i inne pomoce naukowe

Irena Kruszyńska

5.

II Gminne rozgrywki sportowe w piłkę koszykową

1. Adrian Bawoł
2. Kamil Przespolewski
3. Karol Kwiatkowski
4. Kacper Mysior
5. Michał Malicki
6. Piotr Tomczak
7. Karol Radziejewski
8. Dawid Głąbocki
9. Filip Szymański

II miejsce - drużynowo

Aneta Horbińska

6.

IV Mistrzostwa Mieszkańców Gminy w Tenisie Stołowym

Kamil Przespolewski, klasa VI

Karol Kwiatkowski, klasa VI

Piotr Tomczak, klasa VI

I miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

Aneta Horbińska

7.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

Agnieszka Maciejewska, klasa V

finalistka

Roman Wesołowski

8.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap gminny

Daria Lewańska, klasa VI

II miejsce

Roman Wesołowski

9.

Gminne zawody sportowe w biegach przełajowych

Kacper Mysior, klasa VI

Piotr Tomczak, klasa VI

Michał Malicki, klasa VI

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

IV miejsce

 

10.

Odkrywanie poetyckich talenów -Międzypowiatowy Koniński Konkurs Poezji Dziecięcej

Piotr Tomczak, klasa VI

wyróżnienie

Beata Kapela

11.

Wojewódzki Konkurs Matemtyczny

Michał Malicki,klasa VI

finalista

Irena Kruszyńska

12.

Cała Polska pobiegła i my również

Kacper Mysior, klasa

VI

Piotr Tomczak, klasa VI

Kamil Przespolewski, klasa VI

Kamil Knpkiewicz, klasa III

Jakub Kanapa, klasa III

Marika Flejszman, klasa II

Ireneusz Piotrowski, klasa II

-złoty medal

 

-srebrny medal

 

-brązowy medal

 

- brązowy medal

 

- brązowy medal

 

-brązowy medal

 

-złoty medal

Aneta Horbińska

 

 

 

 

 

Mariola Grzegorzewska

 

 

Mirosława Malicka

13.

Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

Michał Malicki, klasa VI

laureat

Wioletta Jaworska

14.

V Olimpiada Integracyjna

Kacper Mysior, klasa

 

 

 

 

 

Karol Kwiatkowski, klasa

 

 

Piotr Tomczak, klasa

 

 

Kacper Mysior, Michał Malicki,

 Kamil Przespolewski Piotr Tomczak

-złoty medal na 100m

-złoty medal w rzucie piłką lekarską

-brązowy medal w rzucie piłeczką palantową

-srebrny medal w biegu na 60m

-srebrny medal drużynowo

Aneta Horbińska

 

 

 

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
  
   
Strona główna|Archiwum GIM Budzisław|Archiwum GIM Kleczew|SP Koziegłowy|SP Sławoszewek|SP Złotków|ZSP Budzisław Kościelny|ZSP Kleczew|CUW
Nasze kanały RSS
© 2007 Edukacja w Gminie Kleczew. All rights reserved. | on line: 7 odwiedzin: 4263879